Doradztwo wizerunkowe

Idea

Idea

Nauczę Cię jak się ubierać, w zgodzie z trendami, ale przede wszystkim zgodnie z Twoją Osobowością. Ubiór ma podkreślać przede wszystkim atuty Twojej sylwetki, ukrywać niedoskonałości, a do tego pozwalać czuć się swobodnie i komfortowo. Ubiór to forma komunikatu, jaki wysyłamy do otoczenia. ” Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Zacznij od doboru odpowiedniej garderoby, a zobaczysz jaki to ma wpływ na relacje zawodowe i osobiste.

Czyż nie fajniej rozpoczyna się dzień, jeśli w porannym pośpiechu po prostu zakładasz ciuchy i nie zabiera Ci to już zbyt dużo czasu i energii? Co więcej, w tych ubraniach wyglądasz świetnie, zdajesz sobie z tego sprawę i czujesz się super. Tak też postrzegają Cię inni.

Nauczę Cię jak łączyć ubrania i dodatki, a czego absolutnie się wystrzegać. Zobaczysz, że ubiór może czynić cuda, a ja pokażę Ci, że możesz wyglądać młodziej i szczuplej! Opracuję dla Ciebie Indywidualny Modowy Przewodnik, dzięki któremu, z łatwością będziesz kompletować swoją garderobę na co dzień, od święta, na specjalne okazje.

Pokażę, jak z szeroko pojętej mody i zmieniających się trendów czerpać to co dla Ciebie najlepsze, wystrzegać się kopiowania. Moda ma stanowić jedynie inspiracje, dzięki której Twój wizerunek będzie stylowy i wyrazisty.

Chesz dowiedzieć się więcej jak pracuję? Zapraszam do obejrzenia rozmowy ze mną.

Przeczytaj wywiad, w którym mówię o budowaniu stylu i mojej pracy.

Potrzebujesz wsparcia? Zadzwoń 602 717 800 lub wyśłij maila.

„Clothes mean nothing until someone lives in them.” —Marc Jacobs


Zapraszam Cię do zapisania się na newsletter, w którym znajdziesz bieżące inspiracje z zakresu mody i stylu życia.