Doradztwo wizerunkowe

Mężczyźni

Ach Ci mężczyźni…

Zauważam wokół siebie coraz więcej fajnie ubranych mężczyzn. Z reguły są to bardzo młodzi panowie, którzy bawią się modą i nie boją się eksperymentować. Co więcej, jeśli są młodzi, studiują albo wykonują wolne zawody, to im po prostu więcej wypada.

A co z Panami, którzy muszą do pracy ubrać się stosownie? A co z tymi, którzy dawno już przekroczyli trzydziestkę, ale w ich szafie wciąż najwięcej jest sportowych bluz, t-shirtów z nadrukami i przetartych jeansów? A jak radzą sobie Panowie, którzy chcą wyglądać bardziej męsko albo ukryć brzuszek? Najczęściej wybierają za duże ubrania, co przynosi odwrotny efekt.

Jeśli rozpoznałeś siebie w jednym z tych opisów, masz trudność z określeniem swojego stylu, a jednak chcesz wyglądać jak przystojny, atrakcyjny, dobrze ubrany mężczyzna – zapraszam na spotkanie.

A oto przykład metamorfozy:

20150727_115904IMG_2316

Poniżej spontaniczna opinia Janusza:

Basiu – REWELACJA!!! Dziękuję!!!

Nasze spotkanie i wspólne zakupy to był dla mnie świetnie spędzony czas. Nie tylko w aspekcie profesjonalnej pomocy w zmianie mojego wizerunku, ale co również ważne, w Twoim stosunku do mnie nie tylko jako klienta, ale też po prostu drugiego człowieka.

Janusz

więcej opinii Janusza tu: