Doradztwo wizerunkowe

Młode mamy

Jako aktywna zawodowo mama doskonale rozumiem młode mamy.

Narodziny dziecka to czas prawdziwej życiowej rewolucji. Nasza kobiecość przybiera nowy wymiar. Zmienia się nasze ciało, a przecież chcemy wyglądać pięknie. Do tego dochodzi jeszcze mniej czasu dla siebie, nieprzespane noce, poranny pośpiech. Jak więc temu wszystkiemu zaradzić, ogarnąć obowiązki zawodowe i domowe, a do tego wyglądać ładnie, nie narzekać i czuć się dobrze ze sobą?

Zacznij od siebie, bo jeśli Ty będziesz się sobie podobać, to łatwiej Ci będzie podchodzić do życia z uśmiechem i budować dobre relacje z bliskimi.

Pomogę Ci dobrać taką garderobę, w której będziesz czuć się wygodnie, kobieco i modnie. Czy da się to pogodzić? Tak, sprawdziłam to już wiele razy. Ważne jest, aby nasz styl ewoluował razem z nami. Nawet jeśli uwielbiałaś obcisłe mini i szpilki na co dzień, to raczej trudno Ci będzie w takim stroju pchać wózek albo gonić za dzieciakiem w piaskownicy.

Jeśli chcesz mieć gotowe, praktyczne zestawy w swojej szafie i nie zawracać sobie tym głowy codziennie rano, zapraszam na spotkanie.