Doradztwo wizerunkowe

Opinie

„Piękna, mądra i inspirująca kobieta, która rozumie, że wygląd człowieka to tylko (i aż) emanacja tego, kim naprawdę jesteśmy. Autentyczna i zachęcająca do autentyczności, do poszukiwania swojej tożsamości. Szczera, naturalna, błyskotliwa. Z przyjemnością się jej słucha i na nią patrzy.”

Aga- uczestniczka warsztatów wizerunkowych dla kobiet

— • —

„Profesjonalizm połączony z urokiem osobistym, przy tym otwarcie na współpracę z klientem indywidualnym. Pani Basia niczego nie narzuca, ale stopniowo buduje, przebudowuje i rozwiązuje problemy wizerunkowe. Kilka godzin z nią skutkuje przebudową „nijakich” szaf, dodaje odwagi tym niezdecydowanym. Osobiście doświadczyłam tego w czasie kilku spotkań i wspólnych zakupów. Teraz czekam jeszcze na „poradnik – drogowskaz” tylko dla mnie, co podsumuje naszą współpracę. Prezent od moich dzieci był naprawdę wyjątkowy. Dziękuję Pani Basiu 

„Z całego serca dziękuję za wspólnie spędzony czas i poradnik, który właśnie otworzyłam 🙂 Będę z niego korzystać i zapewne uda mi się przebudować moją szafę tak, że zawsze coś w niej znajdę, na każdą okazję, że ubieranie będzie dla mnie przyjemnością i radością. Sprawiła Pani, ze w tej materii coś u mnie ruszyło … i z nową energią ruszam na podbój samej siebie 🙂  dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam Panią bardzo serdecznie :)”

Renata Bartnik

— • —

„To było niesamowite przeżycie, totalna metamorfoza – od fryzury po ubiór. Już od początku wiedziałem, że to świetna decyzja.

Zakupy z Barbarą to prawdziwa lekcja stylu, szczególnie ważna dla faceta 😉 Dodatkowo Barbara to świetny kompan, super się rozmawiało, wiele rzeczy zapamiętałem i będę wykorzystywał w przyszłości. Co do reakcji ludzi na metamorfozę to opisałem poniżej, choć i tak nie oddaje to w pełni pozytywnego uczucia jakie przeżyłem po reakcji ludzi na mój wygląd 😉

Sobota rano po metamorfozie.

Powiem szczerze że choć było to wcześnie rano ale wszyscy, ale to wszyscy, na dworcu zwracali na mnie uwagę 😉 z kimkolwiek bym się nie spotkał tego dnia to oglądał mnie od stóp do głów 😉 Nie mówiłem jaka jest przyczyna ale to było mega pozytywne uczucie 😉 miny mówiły same za siebie 😉

Dziękuję również za ten poradnik, na pewno z niego będę korzystał 😉 Co do wiosny i odświeżenia to jak najbardziej jak się zrobi cieplej to się zgłoszę i chętnie jeszcze raz – tym razem letnią wersję z Tobą wybiorę 😉

Polecam wszystkim chcącym nauczyć się stylu i chcących poprawić swój wizerunek.”

Kuba, po metamorfozie

— • —

„Odkąd pamiętam zakupy były dla mnie koszmarem i ostatecznością. Jeśli już coś kupiłam, to na ostatnią chwilę, co skutkowało tym, że nowo nabyta rzecz lądowała głęboko w szafie bo zwyczajnie po paru dniach już do mnie nie przemawiała i czułam się w niej beznadziejnie. W głowię kłębiło mi się milion opinii, które często słyszałam od Pań w sklepie, a to że jestem za niska, albo za drobna górą a za masywna dołem itd. itp.

Dzięki Bogu niebiosa zesłały mi Basię, kompetentna, elegancka, z czarującym uśmiechem i niesamowicie dobrą energią wokół, która niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniła moje dotychczasowe przekonania! Zakupy z Basia to MASA przyjemności, jeszcze w życiu się tak świetnie nie bawiłam i nie miałam tyle frajdy z przymierzania ubrań. Do tego Basia cechuje się niesamowitą CIERPLIWOŚCIĄ! Nie raz kręciłam nosem, a to tylko po to, żeby na samym końcu wrócić po te rzeczy który niby „mi nie leżały” hahaha. Jestem ogromnie zadowolona z każdej zakupionej rzeczy, czuję się w nich świetnie, a tajemnicze zerkania koleżanek z pracy i dopytywanie się gdzie kupiłam nowy sweterek to tylko dowód na to że przy NIESAMOWITEJ pomocy Basi dokonałam właściwego wyboru.”

Zakupy z Basią są dobre na wszystko:-) POLECAM,

Basia  z Hannover, Niemcy

— • —

Zakupy z Basią to czysta przyjemność. Jej profesjonalizm i pewność siebie sprawiły, że ani przez chwilę nie czułam się nieswojo. Jednocześnie Basia pozostawia swoim klientom wiele przestrzeni na wyrażenie własnego zdania, dlatego wszystkie ciuchy, które trafiły do mojej szafy są w moim stylu i mogę je nosić ze swobodą. Polecam wszystkim poszukującym nowych inspiracji!

Agata Jach 

— • —