Doradztwo wizerunkowe

Opinie

„Odkąd pamiętam zakupy były dla mnie koszmarem i ostatecznością. Jeśli już coś kupiłam, to na ostatnią chwilę, co skutkowało tym, że nowo nabyta rzecz lądowała głęboko w szafie bo zwyczajnie po paru dniach już do mnie nie przemawiała i czułam się w niej beznadziejnie. W głowię kłębiło mi się milion opinii, które często słyszałam od Pań w sklepie, a to że jestem za niska, albo za drobna górą a za masywna dołem itd. itp.

Dzięki Bogu niebiosa zesłały mi Basię, kompetentna, elegancka, z czarującym uśmiechem i niesamowicie dobrą energią wokół, która niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniła moje dotychczasowe przekonania! Zakupy z Basia to MASA przyjemności, jeszcze w życiu się tak świetnie nie bawiłam i nie miałam tyle frajdy z przymierzania ubrań. Do tego Basia cechuje się niesamowitą CIERPLIWOŚCIĄ! Nie raz kręciłam nosem, a to tylko po to, żeby na samym końcu wrócić po te rzeczy który niby „mi nie leżały” hahaha. Jestem ogromnie zadowolona z każdej zakupionej rzeczy, czuję się w nich świetnie, a tajemnicze zerkania koleżanek z pracy i dopytywanie się gdzie kupiłam nowy sweterek to tylko dowód na to że przy NIESAMOWITEJ pomocy Basi dokonałam właściwego wyboru.”

Zakupy z Basią są dobre na wszystko:-) POLECAM,

Basia  z Hannover, Niemcy

— • —

Zakupy z Basią to czysta przyjemność. Jej profesjonalizm i pewność siebie sprawiły, że ani przez chwilę nie czułam się nieswojo. Jednocześnie Basia pozostawia swoim klientom wiele przestrzeni na wyrażenie własnego zdania, dlatego wszystkie ciuchy, które trafiły do mojej szafy są w moim stylu i mogę je nosić ze swobodą. Polecam wszystkim poszukującym nowych inspiracji!

Agata Jach 

— • —

„Jedna Pani z Krakowa,

Ubiera mężczyzn od nowa.

A oprócz odzieży w nich zmienia,

o modzie sposób myślenia.

A to na sukces metoda gotowa.”

z limeryka W. Szymborskiej- z podziękowaniami za regularną współpracę- Przedsiębiorca z Krakowa

 

— • —

Jeśli ktoś chce skorzystać z usług wizerunkowych mądrej, ciepłej a przy tym niezwykle profesjonalnej doradczyni wizerunkowej to polecam. Basia ma ponadprzeciętne umiejętności w tym zakresie i pomogła wielu osobom, do których należą również osoby publiczne. Basię również wyróżnia to, że w swej pracy wykorzystuje umiejętności coachingowe.

Michał Janus

— • —

Dziękuję za Twoja wyrozumiałość i cierpliwość które towarzyszyły nam na zakupach 😉 zwłaszcza przy moim włączającym się pesymizmie. Szafa regularnie odświeżana zgodnie z zaleceniami 😉 a co do spodni w kwiatki, co do których byłam tak sceptyczna, to nie możemy się rozstać 😉 Dzięki

Dorota G.

— • —