Doradztwo wizerunkowe

Opinie

Zakupy z Basią to czysta przyjemność. Jej profesjonalizm i pewność siebie sprawiły, że ani przez chwilę nie czułam się nieswojo. Jednocześnie Basia pozostawia swoim klientom wiele przestrzeni na wyrażenie własnego zdania, dlatego wszystkie ciuchy, które trafiły do mojej szafy są w moim stylu i mogę je nosić ze swobodą. Polecam wszystkim poszukującym nowych inspiracji!

Agata Jach 

— • —

„Jedna Pani z Krakowa,

Ubiera mężczyzn od nowa.

A oprócz odzieży w nich zmienia,

o modzie sposób myślenia.

A to na sukces metoda gotowa.”

z limeryka W. Szymborskiej- z podziękowaniami za regularną współpracę- Przedsiębiorca z Krakowa

 

— • —

Jeśli ktoś chce skorzystać z usług wizerunkowych mądrej, ciepłej a przy tym niezwykle profesjonalnej doradczyni wizerunkowej to polecam. Basia ma ponadprzeciętne umiejętności w tym zakresie i pomogła wielu osobom, do których należą również osoby publiczne. Basię również wyróżnia to, że w swej pracy wykorzystuje umiejętności coachingowe.

Michał Janus

— • —

Dziękuję za Twoja wyrozumiałość i cierpliwość które towarzyszyły nam na zakupach 😉 zwłaszcza przy moim włączającym się pesymizmie. Szafa regularnie odświeżana zgodnie z zaleceniami 😉 a co do spodni w kwiatki, co do których byłam tak sceptyczna, to nie możemy się rozstać 😉 Dzięki

Dorota G.

— • —

„Dla każdej osoby, która pragnie zmian na wielu polach i szuka wspólnego dla nich mianownika 🙂 Jeśli już tutaj trafiłeś/-aś, pozwól się zainspirować do działania i skontaktuj się z Basią. Pełen profesjonalizm, szczera, niewymuszona życzliwość i serdeczność. Polecam!”

Kamila Kruszewska

— • —