Doradztwo wizerunkowe

O mnie

Barbara Kohlbrenner
— Osobisty doradca wizerunkowy, Coach

Zajmuję się doradztwem wizerunkowym. bo wierzę, że każdy może wyglądać atrakcyjnie i czerpać z tego siłęczęściej się uśmiechać i odważniej sięgać po swoje marzenia.

Uczę jak wydobyć i podkreślić zalety sylwetki, aby wyglądać atrakcyjnie – niezależnie od wieku, rozmiaru i zasobności portfela.

Uczę jak wyglądać świetnie pozostając sobą. Wizerunek to dla mnie znacznie więcej niż ciuchy. To odkrywanie siebie, wysyłanie komunikatu do świata o tym, kim jestem, kim chcę być, jak chcę, aby postrzegali mnie inni. To w jakimś sensie narzędzie, która ma nas wzmacniać i pomóc w osiąganiu naszych celów.

Wiem, jak z morza ubrań i dodatków wybrać te najciekawsze i skomponować je w harmonijną całość.

Uważnie słucham, podpowiadam i doradzam.

Ukończyłam Szkołę Stylu Moniki Jaruzelskiej pod patronatem ELLE. Miałam okazję poznać tam wiele inspirujących osób ze świata mody – dziennikarzy, projektantów, stylistów oraz ludzi pozytywnie zakręconych modowo. I to był właśnie ten moment, kiedy przekonałam się, co chcę dalej robić.

Ubieram kobiety i mężczyzn. Współpracuję z międzynarodowymi markami oraz małymi firmami.  Prowadzę warszaty z zakresu wizerunku i budowania stylu. Występuję jako mówca na konferencjach. Jako stylistka TVN przeprowadzałam metamorfozy uczestników w programie „W poszukiwaniu piękna”.

Od niedawna jestem certyfikowanym Coachem w trakcie międzynarowoej akredytacji ACC ICF. Wierzę, że ten kierunek rozwoju pogłębi moje usługi i przyniesie dodatkową wartość moim Klientom. Trochę więcej w wywiadzie: „Inspirują mnie ludzie”.

Wcześniej – po studiach o specjalności Zarządzanie i Marketing  – przez wiele lat pracowałam w korporacji. Odpowiadałam za wizerunek firm i marek. Wizerunek biznesowy znam doskonale od strony praktycznej i teoretycznej. Znam go „od podszewki” i wiem jak ważną odgrywa rolę w budowaniu relacji biznesowych.


Prywatnie jestem mamą dwóch synów. Kobietą dojrzałą, która nauczyła się celebrować chwile i w pogodni dnia codziennego zawsze znajduję czas na sport. Kocham podróżować, a kierunki wyjazdów wyznaczają smaki i aromaty kuchni świata. Mój dom pachnie szarlotką, kawą z cynamonem ..i moim psem:-). 

Inspiracje czerpię  ze spotkań z ludźmi oraz biografii kobiet. Sukcesy innych są dla mnie źródłem inspiracji i motywacji.

Potrzebujesz porady i wsparcia w zakresie budowania Twojego wizerunku? Skontaktuj się ze mną.

Jeśli chcesz poznać mnie trochę bardziej prywatnie i dowiedzieć się, dlaczego wykonuję ten zawód i jaka była droga do niego, przeczytaj wywiad ze mną: Sukces jest Kobietą oraz Projekt Pewna Siebie.


Zapraszam Cię do zapisania się na newsletter, w którym znajdziesz bieżące inspiracje z zakresu mody i stylu życia.