Doradztwo wizerunkowe

„MOC KOBIET – ROZMOWY BARBARY KOHLBRENNER” – #ODCINEK 5. KATARZYNA BRUZDA LECYK

W kolejnym odcinku „Mocy Kobiet” rozmawiam z Katarzyną Bruzdą-Lecyk, właścicielką Iluminatorni, która mówi o sobie: „jestem kobietą, która doświadcza sensu swojego życia, drogi, historii. Wiele moich marzeń realizuję teraz, w tym czasie życia. Czuję się spełniona.” Kobietą, która maluje, wystawia, projektuje i ilustruje. Kobietą, dla której bycie sobą to zgoda na siebie.

 

„MOC KOBIET – ROZMOWY BARBARY KOHLBRENNER” – #ODCINEK 4. BARBARA JANYSEK

Zajmuję się doradztwem wizerunkowym oraz rozwojem osobistym. Inspiruję do pozytywnych zmian. W kolejnym odcinku „Mocy Kobiet” przedstawiam kobietę, dla której pasja stała się sposobem na życie. Z Basią Janysek – doradcą żywieniowym, psychodietetykiem, coachem, członkinią Towarzystwa Psychodietetyki, rozmawiam o pewności siebie, wewnętrznym krytyku i skutecznym odchudzaniu.

„MOC KOBIET – ROZMOWY BARBARY KOHLBRENNER” – #ODCINEK 3. IZA CHYŁEK

„Moc Kobiet – rozmowy Barbary Kohlbrenner” to cykl wywiadów z inspirującymi, wrażliwymi i silnymi kobietami sukcesu. Rozmowy mają na celu wspieranie kobiet w budowaniu ich „wewnętrznej mocy” – pewności siebie, poczucia sprawczości i wpływu na własne życie.

Przed Wami mój kolejny gość – Iza Chyłek – animatorka kultury, miejska aktywistka, właścicielka krakowskiej Pauza In Garden, współwłaścicielka Pasaż i Kiermash. Zobaczcie, jaką energią zaraża Iza!


„MOC KOBIET – ROZMOWY BARBARY KOHLBRENNER” – #ODCINEK 2. OLA BUDZYŃSKA

Do kolejnego odcinka „Mocy Kobiet” wywiadu udzieliła mi Pani Swojego Czasu, czyli Ola Budzyńska. W rozmowie m.in. o tym, że sztuką zarządzania czasem jest odpuszczanie sobie i zadawanie pytania „po co?”.


„MOC KOBIET – ROZMOWY BARBARY KOHLBRENNER” – #ODCINEK 1. ANETA PONDO

Wizerunek to nie tylko ładnie dobrane stylizacje, ale przede wszystkim autentyczność oraz zbudowane i utrwalone poczucie własnej wartości. W mojej pracy, jako coach i doradca wizerunkowy, wspieram kobiety, zachęcam do wielokierunkowych zmian, dzięki którym mogą poczuć się piękne i pewne siebie.  

Projekt „Moc Kobiet – rozmowy Barbary Kohlbrenner” przybliżając historie przedsiębiorczych kobiet, ma inspirować do podejmowania ciekawych, innowacyjnych działań. Prezentowane historie mają służyć jako namacalny dowód na to, że możliwe jest realizowanie swoich marzeń i pasji, przy jednoczesnym dzieleniu roli przedsiębiorczej kobiety z rolą matki. Chcę pokazać, że oswajając swoje lęki i podejmując ryzyko, można spełnić się zawodowo i być szczęśliwą kobietą.

Gościem pierwszego odcinka była Aneta Pondo – założycielka i redaktor naczelna krakowskiego dwumiesięcznika dla kobiet „Miasto Kobiet”, zdobywczyni tytułu Małopolanka Roku 2016, dziennikarka, pomysłodawczyni i organizatorka spotkań Klubu Miasta Kobiet.

Zapraszam serdecznie! 🙂


RELACJA ZE SPOTKANIA „KOBIETY KOBIETOM” – DROGA DO AKCEPTACJI SAMEJ SIEBIE

Zapraszam Cię do obejrzenia relacji z inspirującego spotkania dla kobiet, które miałam przyjemność organizować. Na wydarzenie zaprosiłam specjalistki w dziedzinie dbania o zdrowie, urodę i atrakcyjny wygląd. Gościem specjalnym była Pani Urszula Dudziak.

Tworząc wydarzenie, do współpracy zaprosiłam ekspertki, które propagują zasadę, że wizerunek to przede wszystkim świadomy styl życia. Prelegentki zachęcały więc do wiosennych, wielokierunkowych zmian, które bezpośrednio wpływają na nasze lepsze samopoczucie i budowanie kobiecej pewności siebie. Głównym celem było wspieranie kobiet w drodze do akceptacji samej siebie.

Spotkanie zaszczyciła światowej sławy wokalistka jazzowa – Urszula Dudziak. Pani Urszula, osoba ciągle zajęta, z ogromnym zasobem energii,  przekonywała, że w życiu wszystko zależy od właściwego nastawienia, a najważniejsze jest pielęgnowanie wewnętrznej radości. 

Prelegentki, czyli Bożena Społowicz – pierwsza w Polsce skin coach, kosmetolog, Barbara Janysek – doradca żywieniowy, psychodietetyk oraz Joanna Jachym – fizjoterapeutka, trenerka personalna, motywowały do mądrych, stopniowych zmian w zakresie właściwej pielęgnacji skóry, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Podkreślały, że wszystko to powinno być wyrazem dbałości o siebie, nigdy przykrym obowiązkiem. 


KSIĄŻKA „SUKCES JEST KOBIETĄ. POLKA POTRAFI!”

Książka „Sukces jest kobietą. Polka potrafi!” pokazuje, że biznes ma kobiecą twarz, a pozornie „słaba” płeć posiada niewyczerpane pokłady energii, by tworzyć, kreować z pasją i osiągać sukcesy. Tytuł jest nieprzypadkowy, bo Kobiety potrafią! Polki potrafią! To był prawdziwy zaszczyt wziąć udział w tym projekcie i znaleźć się w gronie przedsiębiorczych kobiet, które podzieliły się swoimi historiami.

„W POSZUKIWANIU PIĘKNA”

Program „W poszukiwaniu piękna” w TVN Style przedstawia metamorfozy oraz stylizacje uczestników przygotowane przeze mnie. Prawdziwe emocje i wzruszające historie. Zapraszam serdecznie!

IMG_5416 — kopia